Etap Szkolny Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” - Delegatura w Piotrkowie Trybunalskim
W dniu 1 marca 2017 r. o godzinie 10.00 odbył się pierwszy etap konkursu wiedzy o prawie wyborczym.
Do konkursu zgłosiło się 15 szkół ponadgimnazjalnych. Do testu konkursowego przystąpiło 159 uczniów spośród 173 zgłoszonych do konkursu.
Etap ten polegał na wypełnieniu testu jednokrotnego wyboru – 25 pytań (trzy propozycje odpowiedzi). Czas trwania etapu szkolnego wynosił 40 minut.
Zgodnie z regulaminem wyniki etapu szkolnego Konkursu z danej szkoły zostaną przesłane na adres mailowy szkoły, natomiast lista uczestników zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego zostanie ogłoszona na stronie internetowej Delegatury w środę, 8 marca br. Ponadto uczestnicy zakwalifikowani do drugiego etapu zostaną poinformowani o tym za pośrednictwem Dyrektora swojej szkoły.
Lista szkól, które wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory":
Lp. | Nazwa szkoły | Adres szkoły | Liczba zgłoszonych uczniów |
Liczba uczniów biorących udział w konkusie w dniu 1 marca 2017 r. |
1. | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zelowie - Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Praw Człowieka |
ul. Kilińskiego 40, 97-425 Zelów |
11 | 11 |
2. | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie |
ul. Piłsudskiego 66, 97-420 Szczerców |
3 | 3 |
3. | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie |
ul. Sportowa 8, 97-410 Kleszczów |
12 | 12 |
4. | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy |
ul. Staszica 5, 26-340 Drzewica |
1 | 1 |
5. | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim |
ul. Broniewskiego 16, 97-300 Piotrków Trybunalski |
10 | 9 |
6. | I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim |
Al. Kopernika 1, 97-300 Piotrków Trybunalski |
8 | 8 |
7. | II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie Trybunalskim |
ul. Żeromskiego 11, 97-300 Piotrków Trybunalski |
5 | 5 |
8. | I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie |
ul. 1 Maja 6, 97-400 Bełchatów |
8 | 7 |
9. | Samorządowy Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Bełchatowie |
ul. Edwardów 5, 97-400 Bełchatów |
5 | 5 |
10. | I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku |
ul. Armii Krajowej 30, 97-500 Radomsko |
4 | 4 |
11. | Zespół Szkół Ekonomicznych im. Tadeusza Kotarbińskiego w Radomsku |
ul. Przedborska 39/41, 97-500 Radomsko |
23 | 23 |
12. | II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim |
ul. Jałowcowa 10, 97-200 Tomaszów Mazowiecki |
20 | 13 |
13. | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim |
ul. Strefowa 3, 97-200 Tomaszów Mazowiecki |
38 | 36 |
14. | I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim |
ul. Prez. I. Mościckiego 22/24, 97-200 Tomaszów Mazowiecki |
13 | 12 |
15. | Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie |
ul. Partyzantów 1A, 26-300 Opoczno |
12 | 10 |
Razem: | 173 | 159 |
Rejestr zmian
-
Data utworzenia
07-03-2017 11:17
Wprowadził:
Artur Teresik
-
zobacz cały rejestr
-
Data modyfikacji
07-03-2017 11:41
Wprowadził:
Artur Teresik
-
Data modyfikacji
07-03-2017 11:59
Wprowadził:
Artur Teresik
-
Data modyfikacji
07-03-2017 12:01
Wprowadził:
Artur Teresik
-
Data modyfikacji
07-03-2017 12:01
Wprowadził:
Artur Teresik
-
Data modyfikacji
07-03-2017 12:03
Wprowadził:
Artur Teresik
-
Data modyfikacji
07-03-2017 12:04
Wprowadził:
Artur Teresik
-
Data modyfikacji
07-03-2017 12:06
Wprowadził:
Artur Teresik
-
Data modyfikacji
07-03-2017 13:52
Wprowadził:
Artur Teresik