Wyniki pierwszego etapu (szkolnego) Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory" - Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim
Wykaz osób zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego
L.p. | Zakwalifikowani uczniowie | Nazwa Szkoły | Liczba uzyskanych punktów |
1. | Karolina Abratkiewicz | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy ul. Staszica 5, 26-340 Drzewica |
24 |
2. | Patrycja Tyl | I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku ul. Armii Krajowej 30, 97-500 Radomsko |
24 |
3. | Kamila Gierach | I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim ul. Prez. I. Mościckiego 22/24, 97-200 Tomaszów Mazowiecki |
23 |
4. | Michalina Kaliszewska | I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim Al. Kopernika 1, 97-300 Piotrków Trybunalski |
23 |
5. | Klaudia Wężyk | I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim Al. Kopernika 1, 97-300 Piotrków Trybunalski |
22 |
6. | Ewa Borowiecka | I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku ul. Armii Krajowej 30, 97-500 Radomsko |
21 |
7. | Klaudia Kowalczyk | Zespół Szkół Ekonomicznych im. Tadeusza Kotarbińskiego w Radomsku ul. Przedborska 39/41, 97-500 Radomsko |
21 |
Serdecznie gratulujemy uczniom i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.
Rejestr zmian
-
Data utworzenia
08-03-2017 12:27
Wprowadził:
Artur Teresik
-
zobacz cały rejestr
-
Data modyfikacji
08-03-2017 12:34
Wprowadził:
Artur Teresik
-
Data modyfikacji
08-03-2017 12:35
Wprowadził:
Artur Teresik
-
Data modyfikacji
08-03-2017 12:36
Wprowadził:
Artur Teresik
-
Data modyfikacji
08-03-2017 12:43
Wprowadził:
Artur Teresik
-
Data modyfikacji
08-03-2017 12:44
Wprowadził:
Artur Teresik
-
Data modyfikacji
08-03-2017 12:45
Wprowadził:
Artur Teresik
-
Data modyfikacji
08-03-2017 12:48
Wprowadził:
Artur Teresik
-
Data modyfikacji
09-03-2017 9:26
Wprowadził:
Artur Teresik
-
Data modyfikacji
09-03-2017 9:27
Wprowadził:
Artur Teresik