Wyniki pierwszego etapu (szkolnego) Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory" - Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim

Wykaz osób zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego

L.p. Zakwalifikowani uczniowie Nazwa Szkoły Liczba uzyskanych punktów
1. Karolina Abratkiewicz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy
ul. Staszica 5, 26-340 Drzewica
24
2. Patrycja Tyl I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku
ul. Armii Krajowej 30, 97-500 Radomsko
24
3. Kamila Gierach I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim
ul. Prez. I. Mościckiego 22/24, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
23
4. Michalina Kaliszewska I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Al. Kopernika 1, 97-300 Piotrków Trybunalski
23
5. Klaudia Wężyk I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Al. Kopernika 1, 97-300 Piotrków Trybunalski
22
6. Ewa Borowiecka I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku
ul. Armii Krajowej 30, 97-500 Radomsko
21
7. Klaudia Kowalczyk Zespół Szkół Ekonomicznych im. Tadeusza Kotarbińskiego w Radomsku
ul. Przedborska 39/41, 97-500 Radomsko
21

Serdecznie gratulujemy uczniom i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
ZOBACZ POZOSTAŁE
  • Lista uczestników I etapu III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym ,,Wybieram wybory" zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego z terenu działania Krajowego Biura Wyborczego Delegatury w Piotrkowie Trybunalskim
  • I etap III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram wybory” za nami
  • III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram wybory”
  • Wykaz powołanych urzędników wyborczych - obszar właściwości Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:08-03-2017 12:27
    Wprowadził:Artur Teresik
  • Data modyfikacji:09-03-2017 9:27
    Wprowadził:Artur Teresik